Adelina pas lindjes shkon të frizeri, kaq shumë është zbukuruar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Adelina pas lindjes shkon të frizeri, kaq shumë është zbukuruar

16:33 | 14 Shtator 2018

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ditë më parë u bë nënë për herë të parë.

Ajo lindin djalë të cilin e pagëzoi me emrin Jon, shkruan ORAinfo.

Nga ajo ditë Adelina ka publikuar foto të ndryshme nga dhoma dhe dhuratat qe ka pranuar me rastin e lindjes djalit.

Tani kur kanë kaluar disa ditë pas lindjes Adelina e ka marrë vetën mirë. Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet duke u rregulluar tek frizeri.

Kjo është paraqitja e saj e parë komplet në publik pas lindjes së djalit. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!