Adelina publikon foton më të rrallë të djalit, por vëmendja tek mënyra si e ka veshur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Adelina publikon foton më të rrallë të djalit, por vëmendja tek mënyra si e ka veshur

18:42 | 11 Tetor 2018

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë para disa ditëve.

Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon, shkruan ORAinfo.

Adelina është bërë një nënë shumë e përkushtuar.

E para kësaj ajo ishte shumë aktive në tregun muzikor, madje edhe në emisione të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar sërish një foto të djalit të saj të cilit ia ka mbuluar fytyrën.

Por, ajo që bie në sy është se e ka veshur shumë bukur Jonin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!