Adelina shfaqet në krahët e Dulit, por vëmendja është diku tjetër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Adelina shfaqet në krahët e Dulit, por vëmendja është diku tjetër

17:55 | 21 Maj 2018

Rikthimi i Adelina Ismailit në skenë bëri bujë si në publik ashtu edhe në kolegët e saj.

Shumë prej tyre e mirëpritën atë, prandaj edhe nuk nguruan që t’ia shprehnin publikisht, përcjell ORAvip.

Njëri prej tyre ishte edhe Duli që ia shprehi një mirëseardhje në komunitetin e tyre të këngëtarëve me një fotografi që e kanë shkrepur bashkë.

Në ktë fotografi bie në sy veshja provokuese nga lëkura e Adelinës, që edhe e karakterizon./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!