Adelina Tahiri i zbukurohet burrit të saj edhe në shtëpi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Adelina Tahiri i zbukurohet burrit të saj edhe në shtëpi

18:56 | 08 Nëntor 2018

Këngëtarja nga Maqedonia po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Adelina Tahiri sërish i është kthyer aktiviteteve të saj në Instagram, përcjell ORAinfo.

Në postimet e saj të shumta sërish ajo i kursen nga ekspozimi burrin dhe djalin e saj.

Pas lindjes këngëtarja duket që ka marrë shumë shpejt veten e është rikthyer në kilogramet që ka pasur.

Në një fotografi të fundit, Adelina tregon që nuk e lë anash zbukurimin edhe nëse është brenda në shtëpi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!