Adelina Tahiri publikon foton te cilën po e prisnin të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Adelina Tahiri publikon foton te cilën po e prisnin të gjithë

21:06 | 20 Gusht 2018

Adelina Tahiri tashmë është në prag të lindjes të fëmijës së saj të parë.

Ajo gjatë tërë shtatzënisë ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë ka realizuar një fotosesion shumë të bukur, por edhe më tej po vazhdon të jetë shumë aktive.

Para pak netësh ajo organizoi një “Baby shoëer” për bebin e saj, ku u duk tejet bukur.

E së fundmi është publikuar edhe një foto nga ajo festë.

Kaq bukur dhe elegante po duket ajo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!