Adelina Tahiri publikon pamje duke e ushqyer djalin, shikoni sa i ëmbël është ai – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Adelina Tahiri publikon pamje duke e ushqyer djalin, shikoni sa i ëmbël është ai

18:16 | 20 Tetor 2018

Adelina Tahiri vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale edhe pas lindjes së djalit.

Por, shumica e postimeve kanë të bëjnë me Jonin, shkruan ORAinfo.

Një të tillë e ka bërë edhe sonte duke publikuar një foto ku shihet duke e ushqyer atë.

Joni po duket një fëmijë shumë i ëmëbël./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!