Adelina vetëm sa ka dalur nga frizerka, por vëmendja është tek fustani i saj i çuditshëm… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Adelina vetëm sa ka dalur nga frizerka, por vëmendja është tek fustani i saj i çuditshëm…

15:04 | 19 Shkurt 2018

Adelina Ismaili kohë më parë ishte ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Qe disa vite ajo nuk është aktive me projekte muzikore, por vazhdon të mbetët në zemrat e publikut si ‘Diva’e skenës.

Jo me muzikë, por në aktrim, Adelina ka vendosur të kthehet më e relaksuar se kurrë, duke marrur kështu një rol në serialin vendor “O sa mirë”, si drejtoresha e kësaj shkolle.

Tashmë ajo është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme e shumë prej tyre që kanë të bëjnë me djalin e saj Uliksin.

Ndërsa sot ajo ka publikuar një fotografi të vetën në të cilën shihet se sa është grimosur dhe po duket shumë bukur.

Por, vëmendja është tek fustani i saj i bukur dhe interesant i cili ka një dizajn shumë të veçantë…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi