Adios Barcelona, Gomes te ‘gjiganti’ i Serie A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Adios Barcelona, Gomes te ‘gjiganti’ i Serie A

09:58 | 17 Maj 2018

Mesfushori i Barcelonës, Andre Gomes do ta gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës.

Andre Gomes pritet të largohet nga Barcelona, pas përfundimit të këtij sezoni.

“Corriere dello Sport” raporton se mesfushori do ta gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës.

Napoli ka shfaqur interesim për transferimin e tij në Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Gomes së fundmi kishte zgjuar interesim edhe nga Juventus.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!