‘Adios’ Bayern, James transferohet atje ku nuk e ka pritur askush! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

‘Adios’ Bayern, James transferohet atje ku nuk e ka pritur askush!

08:07 | 13 Tetor 2017

James Rodriguez mund të largohet nga Bayern Munich.

Mesfushori kolumbian është i pakënaqur me hapësirën e kufizuar për lojë te skuadra nga Allianz Arena.

Andaj, ai mund të vendos për largim nga klubi menjëherë gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mediat italiane raportojnë se e ardhmja e tij mund të jetë në Serie A, përcjell lajmi.

Juventus është një prej skuadrave që mund të shprehin interesim për transferimin e tij, në rast të një shifre të pranueshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!