‘Adios’ Madrid! Ja ku po transferohet Kroos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

‘Adios’ Madrid! Ja ku po transferohet Kroos

00:00 | 11 Qershor 2018

Sipas raporteve më të fundit nga portali spanjoll Don Balón, Toni Kroos është një nga disa lojtarë që mund të ndjekin  rrugën e Zinedine Zidane dhe të largohen nga Real Madridi gjatë dritares së transferimit të kësaj vere,përcjell ORAinfo.

Në të vërtetë, gjigantët e Premier Ligës, Manchester City dhe Manchester United thuhet të jenë duke e monitoruar situatën e tij me synimin për të bërë një ofertë për shërbimet e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!