‘Adios’ Milan! Ylli i madh po largohet në verë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

‘Adios’ Milan! Ylli i madh po largohet në verë

17:18 | 17 Maj 2018

Leonardo Bonucci po e mendon largimin nga Milani në afatin e verës.

Mbrojtsi italian nuk e dëshiron qëndrimin në ‘San Siro’, pasi kërkon që të luaj në Ligën e Kampionëve.

Manchester United dhe Bayern Munich, janë dy skuadrat që janë futur në garë për t’i marr shërbimet e Leonard Bonuccit, përcjell ORAinfo.

Dy klubet evropiane janë të gatshme ta testojnë qëndrueshmërinë e Milanit, duke ofruar rreth 40 milionë euro për mbrojtësin italian./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!