‘Adios’ PSG! Rabiot ka gjetur klubin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

‘Adios’ PSG! Rabiot ka gjetur klubin e ri

22:53 | 14 Shtator 2018

Shumë media janë duke raportuar për të ardhmen e Adrien Rabiotit.

Mesfushori francez dështoi të largohej nga PSG-ja, mirëpo ai në janar është i vendosur që të largohet.

Mediat shkruajnë se Milani, Barcelona, Manchester City dhe Juventus, janë në garë për transferimin e tij, por tash së fundi në garë është futur edhe Liverpooli, përcjell ORAinfo.

Spekulimet janë shtuar shumë në këto ditë, duke thënë se Jurgen Klopp ka mbyllur marrëveshjen me agjentin e mesfushorit francez që të transferohet në janar në ‘Anfield’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!