‘Adios’ Sanchez, Arsenali po e transferon super-yllin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

‘Adios’ Sanchez, Arsenali po e transferon super-yllin

21:00 | 13 Janar 2018

Arsenali tashmë e di se e ka humbur Alexis Sanchezin.

Klubi londinez është bërë gati që vazhdoj rrugëtimin edhe pa kilianin, andaj në këtë afat ata do ta shesin atë.

Arsenali tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Sanchezit, ku do ta transferoj anësorin e Bordos, Malcom, përcjell ORAinfo.

Agjenti i lojtarit ka udhëtuar për në Londër që ta mbyll kalimin e lojtarit te klubi londinez, andaj në javën e ardhshme pritet të përfundoj gjithçka./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!