Adonis ‘shkrihet’ pas Tarës, ja çka bën Teuta! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Adonis ‘shkrihet’ pas Tarës, ja çka bën Teuta!

12:22 | 11 Maj 2018

Familja e vogël e Teuta Krasniqit është çdo ditë më e mediatizuara në medien rozë, e kjo falë famës së madhe që ka aktorja.

Ajo është e lumtur që ka krijuar një të tillë dhe çdo ditë nuk heziton që përditshmërinë ta ndajë me fansat dhe miqtë e saj, përcjell ORAvip.

Edhe Adonisi është nja baba i lumtur që jep dashuri çdo ditë.

Një fotografi e ëmbël e familjes tregon për lumturinë që kanë ata dhe sa të bashkuar janë.

Adonisi mban në dorë të dy vajzat ku shihet se e vogla e tij vetëm sa ka lindur, por që nuk e haron Tarën dhe shihet teksa e puth në flokë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!