Afërdita dhe vajza e saj bëjnë frizurat e njëjta, shikoni si po duken – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Afërdita dhe vajza e saj bëjnë frizurat e njëjta, shikoni si po duken

23:43 | 12 Gusht 2018

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, sidomos të asaj të muzikës popullore.

Afërdita njihet edhe si një grua shumë elegante, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Tashmë edhe vajza e saj po këndon bashkë me nënën dhe po kanë mjaftë shumë angazhime.

Edhe sonte ato kanë shkuar në një dasmë, nga ku kanë publikuar një foto së bashku.

Si gjithmonë, nënë e bijë po duken mjaftë elegante me fustanat e tyre të bukur dhe me stilin e njëjtë të flokëve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!