Afërdita Dreshaj nuk po i ndahet të fejuarit të saj çek – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Afërdita Dreshaj nuk po i ndahet të fejuarit të saj çek

21:20 | 13 Janar 2018

Vitin 2017 ishte një nga vitet më të suksesshme sa i përket jetës personale të saj.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me të dashurin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl.


Çifti që nga dita e fejesës, nuk po ndahen nga njëri-tjetri, ata kaluan madje edhe festat e fundvitit së bashku. Ndërsa momentalisht janë duke qëndruar në Pragë, ku edhe po postojnë fotografi në rrjetet e tyre sociale, shkruan Indeksonline.

Ndryshe ata po duken tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!