Afërdita e lë nën hije vajzën e saj, rregullohet e bëhet si nuse – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Afërdita e lë nën hije vajzën e saj, rregullohet e bëhet si nuse

20:46 | 14 Shtator 2018

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, sidomos të asaj të muzikës popullore.

Afërdita njihet edhe si një grua shumë elegante, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!