Afërdita me burrin e fëmijët në kinema, befason me pamjen e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Afërdita me burrin e fëmijët në kinema, befason me pamjen e saj

22:36 | 22 Tetor 2018

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos atë të muzikës së lehtë dhe popullore.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e ahengje të ndryshme familjare në të cilat e ndezë atmosferën, shkruan ORAinfo.


Gjithashtu mjaftë aktive është edhe në rrjetet sociale me postime të ndryshme dhe të shpeshta.

Sot përmes një postimi ka treguar se ka shkuar në kinema me familje.

Ajo është shfaqur me pamje shumë të thjeshtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!