Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat

09:09 | 13 Mars 2018

Shpat Kasapit duket se më nuk po i bën përshtypje ish e dashura e tij që po martohet.

Shpati ka filluar ‘aktivitetin’ e tij me një stil krejt të ri të frizurës, përcjell ORAvip.

Njihet si ‘loqkomani’ i skenës dhe Shapit gjithmonë është i rrethuar nga ‘shoqet’.

Disa fotografi të fundit të tij tregojnë për një mënyrë të re se si i mban flokët së fundi Shpati./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi