Afrona dhe Blero do të shikojnë film në shtëpi, por befasojnë me këtë pamje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Afrona dhe Blero do të shikojnë film në shtëpi, por befasojnë me këtë pamje

21:00 | 10 Gusht 2018

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

Sot Blero ka publikuar një foto bashkë me Afronën me anë të së cilës tregon se do të shikojnë një film së bashku.

E në bazë të pamjes së tyre duket se filmin do ta shikojnë në shtëpi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!