Afrona dhe Blero në pushime, hedhin fotografi po thuajse nudo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Afrona dhe Blero në pushime, hedhin fotografi po thuajse nudo

08:17 | 14 Qershor 2018

Këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili shumë shpejt ka bërë famë, e kjo krejt pasi që ai ka një zë shumë të bukur, shkruan ORAinfo

Ka bërë që pa dallim moshe që të dëgjojnë muziken e tij.

Blero dhe modelja Afrona Dika ka kohë që janë në lidhje dhe janë të lumtur pranë njëri tjetrit.


E si shumë këngëtar të estradës tonë edhe Blero ka filluar që të pushojë para sezonit.

E këto pushime Blero është duke i bërë me të dashurën Afronen.

Në një fotografi dyshja shfaqen shumë hot pranë njëri tjetrin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi