Afrona ka diҫka për t’i thënë nënës së saj, do t’iu bëjë të qani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Afrona ka diҫka për t’i thënë nënës së saj, do t’iu bëjë të qani

19:24 | 14 Shtator 2018

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAvip.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

E sot përmes një postimi ajo ka bërë një dedikim për nënën e saj.

Më poshtë mund ta lexoni të plotë shkrimin./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!