Afrona me fustan të zi kaq të bukur e çmend Bleron dhe jo vetëm atë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Afrona me fustan të zi kaq të bukur e çmend Bleron dhe jo vetëm atë

19:37 | 12 Tetor 2017

Afrona sapo publikoi foton më të bukur ndonjëherë. E veshur me një fustan të zi tejet elegant dhe e grimosur aq bukur do ta çmend Bleron dhe gjithë ndjekësit e saj, përcjell ORAinfo.

Afrona duket të jetë përgatitur për ndonjë festë në rrethin e saj të miqëve, e sigurtë që do të merr vëmendje atje.

Por a do të shkojë së bashku me Bleron apo e vetme?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi