Afronës i duket se i ka buzët e vogla, shikoni ҫfarë bën për t’i ‘fryrë’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Afronës i duket se i ka buzët e vogla, shikoni ҫfarë bën për t’i ‘fryrë’

21:22 | 14 Shtator 2018

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

E sot përmes një postimi ajo ka bërë një dedikim për nënën e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur.

Ajo që bie në sy është se Afrona i ka lyër buzët më shumë se sa që i ka.

Duket se dëshiron të ketë buzë më të fryra./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!