Agim Bahtiri u çon selam Kadri Veselit e Sami Lushtakut – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Agim Bahtiri u çon selam Kadri Veselit e Sami Lushtakut

22:45 | 20 Tetor 2017

Kryetari i deritashëm i Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili kandidon edhe një herë për këtë post, ka thënë se këtë komunë nuk do të mund më ta dirigjojnë Kadri Veseli dhe Sami Lushtaku.

“Nuk do ta lejoj Sami Lushtakun asnjëherë më të kthehet në komunë dhe të dirigjojë me komunën”, ka thënë Bahtiri në Info Lokale në Klan Kosova.

“Po i bëj apel Samiut, por edhe Kadri Veselit – le të largohen nga qyteti”.

“Asnjëherë, në asnjë formë, dhe në asnjë sekondë ata nuk do të kthehen në Mitrovicë”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!