Agjenti i yllit të Milanit takohet me Chelsean – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Agjenti i yllit të Milanit takohet me Chelsean

18:25 | 12 Korrik 2018

Suso po largohet nga Milani në këtë afat.

Anësori spanjoll është i dëshpëruar me planet e skuadrës dhe në krizën që po kalon, andaj po e kërkon një skuadër të re.

Sipas mediave në Itali, agjenti i Suso ka udhëtuar për në Londër, ku do të takohet me Chelsean, përcjell ORAinfo.

Klauzola e spanjollit është 40 milionë euro, andaj skuadra londineze nuk do të hezitoj që ta paguaj atë./ORAinfo/

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!