Agnesa bëhet nuse, ja sa bukur po i rri kjo vello gjigante! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Agnesa bëhet nuse, ja sa bukur po i rri kjo vello gjigante!

17:09 | 08 Nëntor 2018

Modelja shqiptare, Agnesa Vuthaj cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Këtë ajo e dëshmon vazhdimisht me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Agnesa është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur me një vello të bardhë e me dizajn unik, ku në një pjesë janë vendosur gur të çmuar. Kaq bukur po i rri Agnesës. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!