Agnesa Vuthaj s’është normal, vesh kompletet më të bukura që kurrë nuk keni parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Agnesa Vuthaj s’është normal, vesh kompletet më të bukura që kurrë nuk keni parë

22:56 | 11 Korrik 2018

Agnesa Vuthaj tanimë është e njohur për stilin e saj.

Ishte Miss Kosova dhe ende Agnesa vazhdon të komentohet në mediet rozë, përcjell ORAinfo.

Tejet aktive në Instagram, Agnesa ekspozon deri në detaje garderobën e saj të shtrenjtë e me shumë shije.

Së fundi ajo është shfaqur me një kostum të dizajnuar si asnjëherë më parë.

Shikoni sa bukur po duket ajo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!