Aguero- Barcelona, lajm që nuk pritej – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Aguero- Barcelona, lajm që nuk pritej

12:59 | 18 Maj 2018

Përveç te Kombëtarja e Argjentinës, Aguero mendon se nuk mund të luajë më askund tjetër me Messin.

Dikur, Sergio Aguero kërkohej nga Barcelona ku në skuadrën katalunase do të gjente Lionel Messin, por nuk mendon se kjo tani është e mundur, për shkak të moshës së dyve.

“Mendoj se nuk është e mundur, më parë ka qenë e mundshme, por jo më. Mendoj se tashmë jemi në moshën që secili po shkon drejt fundit të karrierës dhe dëshiron ta përfundojë në klubin që është”, u shpreh Aguero.

Argjentinasi në njëfarë mënyre dhe sinjale se dëshiron t’i varë atletet te Manchester City.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!