Aida Doçi del në darkë me shoqe, ja çfarë bluze ka veshur! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Aida Doçi del në darkë me shoqe, ja çfarë bluze ka veshur!

23:34 | 21 Tetor 2018

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit, shkruan ORAinfo.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Aida është aktive për fansat e saj edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme si në aspektin profesional ashtu edhe personal.

Ajo sonte ka dal me shoqe. Në një foto të posutar, Aida shfaqet e veshur me një bluzë me vija, ndërsa flokët i ka të kapura. Këngëtarja po duket shumë e bukur dhe elegante në foton në fjalë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!