Aida Doci ‘dëshpëron’ në këto pamje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aida Doci ‘dëshpëron’ në këto pamje

15:04 | 12 Dhjetor 2017

Aida Doci është këngëtarja e njohur e cila shquhet për vokalin e saj dhe muzikën që ajo bënë.

Por së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga shfaqet shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Aida në këto imazhe nuk duket aspak bukur edhe pse pamjen e saj jemi mësuar ta shohim shumë të kuruar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!