Aida Doçi do ju mahnitë në foton e fundit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aida Doçi do ju mahnitë në foton e fundit

22:10 | 25 Maj 2018

Aida Doçi u bë shumë e dashur për publikun dhe atë për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur fal këndimit live të disa baladave mënyra e të kënduarit të të cilave publikut u la mbresa, shkruan ORAvip.

Ajo tashmë është shumë aktive si në mbrëmjë ashtu edhe me projekte muzikore.

Aktiviteti i saj nuk mungon as në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar disa pamje ku shihet e rregulluar por e veshur shumë thjeshtë, me xhinse dhe një bluzë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!