Aksident i rëndë mes tre makinave, ka edhe të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Aksident i rëndë mes tre makinave, ka edhe të lënduar

15:26 | 16 Prill 2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rinas nga përplasja e tre makinave. Mësohet se ka të plagosur.

Dy mjete, një Smart dhe një Toyota janë përplasur kokë më kokë ndërsa e tretë, Benz, ka dalë nga rruga dhe nga pamjet shihet se ka marrë më shumë goditje.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Pritet identifikimi i personave të prekur nga aksidenti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!