Aksident i rëndë në këtë vend – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksident i rëndë në këtë vend

10:09 | 03 Shtator 2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para gjysmë ore në drejtim të Rugovës apo siç njihet ndryshe tek ‘Sharra’.

Në aksidentin në fjalë është përfshirë një kamion dhe një kombi.

Sipas një dëshmitari të rastit në vendin e ngjarjes tashmë ka arritur edhe ekipi i Policisë së Kosovës përderisa nuk dihen detaje rreth personave të lënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!