Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

21:16 | 11 Prill 2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Arllat të Drenasit.

Sipas një dëshmitari, një veturë ka shkelur një këmbësor tek vendi i njohur si “Ura e Arllatit” me ç’rast edhe e ka lënë të vdekur, shkruan Indeksonline.

Gjithashtu sipas këtij dëshmitari, magjistralja Prishtinë-Pejë tani është e bllokuar dhe së në vendin e ngjarjes janë ambulanca dhe policia.

Kjo gjë ende nuk është konfirmuar nga zyrtarët policor, nga të cilët, Indeksonline është duke tentuar të marr informacione më të hollësishme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!