Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë, 8 persona të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë, 8 persona të lënduar

13:19 | 09 Korrik 2018
Foto: Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë- Pejë, saktësisht në Gllarevë.

Tri vetura janë ndeshur me njëra tjetrën rreth orës 12:00.

Mësohet se në vendin e ngjarjes tetë persona kanë mbetur të lënduar derisa ka edhe dëme të shumta materiale.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës Driton Rugova thotë se shumë shpejt do të dalin info shtesë për të lënduarit në aksident.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!