Aksident i rëndë në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Aksident i rëndë në Prishtinë

15:26 | 13 Maj 2018

Një person dyshohet se ka mbetur i lënduar si pasojë e goditjes më veturë në lagjen “Lakrishtë” të Prishtinës.

Në vendin e ngjarjes është parë edhe ambulance, shkruan lajmi.net.

Ende nuk dihen detaje tjera nga aksidenti, kurse Policia ende nuk ka kthyer përgjigje në lidhje me rastin.

Shihni fotografitë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!