Aksident i rëndë në rrugën Drenoc-Rahovec – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Aksident i rëndë në rrugën Drenoc-Rahovec

14:38 | 11 Janar 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Drenoc-Rahovec, para pak çastesh.

Një lexues i Koha.net ka dërguar fotografi ku shihet një veturë e rrokullisur.

Sipas dëshmitarit, aksidenti ka ndodhur mes dy veturave, një Golf 3 që shihet në fotografi dhe një taxi.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar, por nga dëshmitarët raportohet se ambulanca është në vendin e ngjarjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!