Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, makina… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, makina…

17:07 | 12 Nëntor 2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit në hyrje të tunelit të Kalimashit.

Një makinë ka dalë jashtë nga rruga për shkak të lagështirës e si pasojë e incidentit, dy persona kanë mbetur të plagosur.

Policia ende nuk ka bërë me dije emrat e shtetasve të aksidentuar, ndërkohë që ambulanca i ka dërguar të lënduarit me urgjencë në spitalin e kukësit.

Tashmë ka nisur puna nga ana e autoriteteve për zbulimin e shkakut të aksidentit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!