Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Gjakovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Gjakovë

09:55 | 08 Janar 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Gjakovë, saktësisht në Gremnik të Klinës.

Një veturë “Mercedes” taksi, është parë shkatërruar ndërsa sipas lexuesve të Indeksonline deri te aksidenti ka ardhur për shkak të mjegullës së madhe.

Tani në vendin e aksidentit është paraqitur Policia e Kosovës e cila është duke u marrë me rastin.

Nuk ka informacione për viktima ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!