Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë

17:07 | 10 Janar 2018

Në një aksident të ndodhur sot rreth orës 14:00 në rrugën Pristhinë-Podujevë, në të cilin janë përfshirë dy automjete, kanë mbetur të lënduar tre persona të cilët janë dërguar menjëherë trajtim mjeksor.

Rastin për Periskopin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës pë rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“ Sot rreth orës 14:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë në fshatin Lluzhan ka ndodhur një aksident komunikacioni me lendime truprore, ku janë të përfshira dy automjete. Një autobus dhe një kamion. Në këtë aksident lëndime truprore kanë pësuar tre persona dhe të njejtit janë dërguar për tretman mejkësor” ka thënë Ahmeti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!