Aksident i rëndë, përplasen dy furgonë në autostradën “Ibrahim Rugova” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Aksident i rëndë, përplasen dy furgonë në autostradën “Ibrahim Rugova”

16:09 | 11 Shkurt 2018

Një aksident ka ndodhur sot në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Nga aksidenti në fjalë shihet se si dy kombi-vetura me pasagjerë brenda janë përplasur ndërmjet vete. Nuk dihet se a ka të lënduar, veçse duket të ketë dëme materiale.

Ndryshe, reshjet e shumta të borës sot në vend kanë bërë që të vështirësohet qarkullimi i veturave.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!