Aksident i rëndë, pesë të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Aksident i rëndë, pesë të lënduar

11:05 | 12 Shkurt 2018
Foto: Ilustrim

 Aksidenti ndodhi dje në rrugën “Nazmi Gafurri” në Prishtinë.

Në raportin ditor të Policisë thuhet se në këtë aksident kanë mbetur pesë persona të lënduar, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Njoftimi i policisë:

Ka ndodhur një aksident trafiku mes dy automjeteve, ku si pasojë lëndime trupore kanë pësuar pesë persona, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!