Aksident i rëndë, rrokulliset kamioni në dalje të autostradës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Aksident i rëndë, rrokulliset kamioni në dalje të autostradës

12:27 | 19 Janar 2018

Një kamion është vetaksudentuar në dalje të autostradës Prishtinë- Fushë Kosovë, respektivisht tek ‘Hib Petrol’.

Nga aksidenti, kamioni është rrotulluar meqë rast ka edhe të lënduar.

Në vendin e ngjarjes janë policia dhe autoambulanca.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!