Aksident i rëndë te Kuvendi i Kosovës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksident i rëndë te Kuvendi i Kosovës

15:08 | 06 Shtator 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të ndërtesës së Kuvendit, ku një motoçikletë është përplasur më një veturë.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar. Policia ende nuk ka arritur në vendin e ngjarjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!