Aksident i rëndë trafiku, ka edhe të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksident i rëndë trafiku, ka edhe të lënduar

14:52 | 08 Shtator 2018

Një aksident me të lënduar ka ndodhur para pak çastesh në qendër të qytetit të Skenderajt.

Sipas një qytetari që ka dërguar disa fotografi nga vendi i ngjarjes në aksident janë përshirë dy vetura.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë quar deri tek ky aksident e as për gjendjen e të lënduarve. Sipas dëshmitarëve të lënduarit janë dërguar me emergjencë në spitalin e Mitrovicës.

Veturat janë të dëmtuara rëndë derisa njëra prej tyre ka përfunduar jashtë rrugës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!