Aksident i rëndë trafiku, ka edhe të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Aksident i rëndë trafiku, ka edhe të lënduar

17:22 | 07 Tetor 2018

Sot në autostradën “Ibrahim Rugova” ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave, nga i cili ka mbetur i lënduar një person.

Aksidenti ka ndodhur në rajonin e Malishevës, rastin për Express e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Malishevës, Bajram Krasniqi.

“Sot ka ndhodhur një aksident në rajonin e Malishevës, në mes të dy veturave. Një person është lënduar. Njëra veturë ka ikur nga vendi i ngjarjes, por më pas kemi arritur që ta ndalojmë”, ka thënë Krasnuiqi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!