Aksident i rëndë trafiku në Gjakovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Aksident i rëndë trafiku në Gjakovë

22:38 | 05 Gusht 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në afërsi të Gjakovës, ku janë përfshirë dy vetura.

Sipas vozitësit të njërës veturë, përderisa kthehej nga Gjakova vetura tjetër ka hyrë në kthesë me shpejtësi 80 kilometra në orë duke u shkaktuar kështu edhe aksidentin.

Sipas tij, fatmirësisht nëna, motra, dhëndri dhe dy fëmijë të vegjël të cilët kanë qenë në veturë me të kanë shpëtuar mirë nga ky aksident.

Ndërsa, dëmet materiale janë më të mëdha.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!