Aksident i rëndë trafiku në këtë qytet të Kosovës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Aksident i rëndë trafiku në këtë qytet të Kosovës

16:21 | 05 Gusht 2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Volljak të Klinës.

Pas përplasjes së dy veturave, mësohet se disa persona janë lënduar, mirëpo nuk dihet ende nëse janë lëndimet serioze, shkruan Indeksonline.

Ndërkohë, që në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës.

Rasti është konfirmuar për “Indeksonline” edhe nga Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton Rugova. Ai ka thënë se tani nuk mund të japin detaje sa i përket të lënduarve nga ky aksident.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!