Aksident i rëndë trafiku në këtë rrugë të Kosovës, ja sa persona u lënduan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksident i rëndë trafiku në këtë rrugë të Kosovës, ja sa persona u lënduan

17:30 | 28 Tetor 2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në autostradën Prishtinë-Prizren.

Si pasojë e aksidentit ka edhe persona të lënduar, përderisa edhe dëmet materiale shihet të jenë mjaft të mëdha.

Në aksidentin në fjalë janë përfshirë dy vetura.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!